Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Dětské taneční kurzy
Taneční pro dospělé

Naše kurzy

• Latina pro ženy: Vyzkoušejte latinskoamerické tance jako salsa, bachata či cha-cha v našich kurzech pro ženy. Užijte si pohyb v rytmu temperamentu a získejte energii a sebevědomí.
  • Taneční pro dospělé páry: Naučte se tance, které využijete na plesech a společenských akcích. Naše kurzy jsou ideální pro začátečníky i mírně pokročilé páry.
  • Základní taneční kurz pro středoškoláky: Klasické taneční pro studenty, které vás naučí nejen taneční kroky, ale i společenskou etiketu.

Vítejte v Taneční škole Elschek

Objevte radost z tance s námi! Taneční škola Elschek nabízí profesionální kurzy tance pro všechny věkové kategorie a úrovně pokročilosti. Ať už toužíte tančit latinu, zlepšit se ve společenských tancích nebo se naučit základní taneční kroky pro společenské události, u nás najdete kurz přesně pro vás.

Proč tančit s námi?

Zkušení lektoři

Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti s výukou tance a dokážou vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru v každé lekci.

Přátelská atmosféra

Tančíme pro radost! Na našich kurzech se budete cítit pohodlně, ať už jste začátečník nebo pokročilý tanečník.

Kurzy v Kolíně a Trutnově

Nabízíme kurzy na dvou místech, takže si můžete vybrat tu nejpohodlnější lokalitu.

Taneční kurzy

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday