Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Vítejte v Taneční škole Elschek. neváhejte nám napsat na watanecni@gmail.com

Kurzy Taneční školy Elschek

Naše taneční škola nabízí širokou škálu kurzů pro různé věkové kategorie a úrovně pokročilosti. Ať už chcete objevit kouzlo latinskoamerických tanců, zdokonalit své taneční dovednosti v páru, nebo se naučit společenské tance jako středoškolák, u nás najdete ten pravý kurz.

Vedle našich pravidelných tanečních kurzů nabízíme také širokou škálu extra služeb, které vám pomohou dosáhnout vašich tanečních cílů nebo přidají na kouzlu vaší speciální události.

Příprava svatebního tance

Chystáte se na svůj velký den a chcete překvapit hosty dokonalým svatebním tancem? Naše individuální lekce jsou přizpůsobené vašim požadavkům a vybereme pro vás tu nejvhodnější choreografii. Ať už si přejete klasický valčík, romantickou rumbu nebo zábavnou směs tanců, pomůžeme vám zazářit na tanečním parketu.

• Osobní přístup a choreografie na míru
  • Možnost výběru hudby a stylu tance
  • Flexibilní termíny dle vašich potřeb

Individuální lekce tance

Pokud preferujete osobní přístup nebo máte konkrétní cíle, rádi vám poskytneme individuální lekce tance. Společně se zaměříme na techniku, kterou chcete zdokonalit, a pomůžeme vám dosáhnout pokroku ve vašem vlastním tempu.

• Výuka přizpůsobená vašim požadavkům
  • Možnost volby tanců podle zájmu
  • Termíny dle vašeho rozvrhu

Soukromé skupinové lekce

Chcete si užít tanec s přáteli nebo kolegy? Nabízíme soukromé skupinové lekce, které jsou skvělým zážitkem pro týmové akce, oslavy či jiné společenské příležitosti. Přizpůsobíme obsah lekcí vaší skupině, aby se všichni bavili a učili nové taneční kroky.

• Ideální pro oslavy, firemní večírky nebo teambuilding
  • Výuka tanců na míru dle skupinových přání
  • Přátelská a zábavná atmosféra

Fotografické služby – Petr Ježek

Pro každou událost je důležité zachytit ty nejlepší okamžiky, a proto spolupracujeme s profesionálním fotografem Petrem Ježkem. Petr zajišťuje fotografování všech našich akcí a nabízí své služby i pro vaše taneční události, svatby nebo soukromé akce.

• Profesionální fotografie z tanečních akcí
  • Možnost objednat fotografa pro vaši událost
  • Zachycení nezapomenutelných momentů v kvalitních snímcích