Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Vítejte v Taneční škole Elschek. neváhejte nám napsat na watanecni@gmail.com

Taneční pro dospělé Trutnov

Tančit se dá v každém věku!

Objevte společně s partnerem krásu společenských tanců a užijte si zábavné chvíle v příjemné atmosféře našich kurzů pro dospělé páry. Tento kurz je ideální jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé, kteří chtějí zdokonalit své taneční dovednosti a využít je na plesech, svatbách nebo jiných společenských akcích.

V základním tanečním kurzu se v 6 výukových lekcích naučíte více než 8 společenských tanců, které se nejčastěji tančí na plesech a společenských akcích.

Kurz bude probíhat v sále  ZŠ R. Frimla v Trutnově, kde sídlí Taneční školy Elschek s.r.o.  a TK – Bene Dance Art Team.

Zahájení 17.10. 2024
Konec 21.11. 2024

Termíny a místa konání:

Trutnov, ZŠ R. Frimla: Čtvrtek 20:00 – 21:30

Délka kurzu: 6 lekcí

Cena: 1600 Kč za osobu na celý kurz

Kurzovné zašlete na účet: 159064735/0600, var. symbol: 6633 , spec. symbol: 1710211124

Přihláška je platná pouze po zaplacení kurzovného.

Podrobnější informace Vám zašleme po evidenci vaší přihlášky a platby.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na tel. +420 777 024 395

Co vás v kurzu čeká?

Výuka tradičních společenských tanců, jako je waltz, valčík, tango, foxtrot, polka nebo rumba.

Přátelská atmosféra a osobní přístup lektorů, kteří se vám budou věnovat podle vašich potřeb.

Tančení ve dvou je nejen zábavné, ale také posiluje vzájemnou důvěru a komunikaci mezi partnery.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro páry všech věkových kategorií, bez ohledu na předchozí taneční zkušenosti. Není nutné mít předchozí taneční průpravu, všechny kroky vás naučíme od základů.

Proč si vybrat právě nás?

Zkušení lektoři: Naši lektoři mají mnoholeté zkušenosti a taneční vášeň, kterou rádi předají i vám.

Přátelská atmosféra: Tanec by měl být především zábavou. Dbáme na to, aby se každý cítil uvolněně a užil si každý krok.

Skvělá příležitost k tanci mimo lekce: Naučené kroky využijete nejen v tanečních sálech, ale také na společenských akcích, jako jsou plesy, večírky nebo svatby.

Event Hours(1)

• Thursday